Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 19:00

Pazar: TATİL

Telefonlar

Hizmet / BURSA EL DOKUMA HALI YIKAMA

BURSA EL DOKUMA HALI YIKAMA

El Dokuma Halı Yıkama Hizmeti; El dokuma halılar her eve ayrı bir güzellik katar. Ancak, duvar dekorlarının aksine el dokuma halıları yoğun kullanıma maruz kalırlar. Bu tür halılar genellikle sık kullanılan alanları dekore etmek, canlandırmak ve hatta bu alanları korumak için kullanılır.

El Dokuma halı alerjen ve bakterileri hapsederek sağlıksız unsurların havada dolaşmasını engeller ve böylece hava filtresi işlevini görürler. Ancak el dokuma halılar bu işlevi ancak düzgün bir şekilde yıkandıkları takdirde yerine getirebilirler. Profesyonel ekibimiz halılarınıza orijinal canlılığını geri kazandırır ve içerisinde hapsolan kir ile alerjenleri temizler. Bu esnada gerekli özen ve titizliği göstererek üstün kalite halı yıkama hizmeti sunarlar.

Bazı temizlik ürünleri temizlik sonrasında el dokuma halılarda kalıntı bırakabilir. Bu kalıntı bir mıknatıs görevi görerek halınızın daha çabuk bir şekilde kir toplamasına neden olur ve temizliğin faydalarını ortadan kaldırır. Temizleyici ürünlerimiz geriye hiçbir yapışkan, kir çekici kalıntı bırakmaz; bu da el dokuma halılarınızın daha uzun süre temiz kalacağı ve ayrıca eviniz, çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için daha sağlıklı ve güvenilir bir ortama kavuşacağınız anlamına gelir.

Sizlere gerekli özen ve titizliği göstererek üstün kalite halı yıkama hizmeti sunmaktayız.