Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 19:00

Pazar: TATİL

Telefonlar

Faydalı Bilgiler

 • Koltuk Yıkama Temizliği

  Koltuk Yıkama Bursa Profesyonel Halı & Koltuk Yıkama Fabrikası diğer halı yıkama ve koltuk yıkamacılardan farklı olarak tam profesyonel çalışması ve uzman bir ekibe sahip olmasının yanında köpüklü yıkama teknolojisiyle hizmet vermektedir. Makinemiz köpüklü yıkama sayesinde koltuk kumaşlarına ve yüzeylerine her hangi bir zarar vermez diğer bu... Yazının Devamı..

 • Stor Perde Temizliği

  BURSA STOR PERDE YIKAMA   Stor Perde Yıkama hizmeti ev ve işyerlerinizden ücretsiz servislerimizle alınan stor perdeleriniz uzman ekibimiz sayesinde tozdan kirden ve lekeden tamamen arındırılır. Yıkama işlemi sırasında stor perde mekanizmasında herhangi bir arıza veya tahribat meydana gelmez. Stor perde yıkama aşamasında kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlı olu... Yazının Devamı..

 • Yorgan & Battaniye Temizliği

  Halı Yıkama hizmetinin yanında yorgan ve battaniye temizleme hizmetinide bünyemizde bulunan yogan ve battaniye yıkama makinesinde uygun şampuanlar ve uygun devirde yıkamaya alınır. Battaniye yıkama yorgan yıkama aşamalarında kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlı olup kimyasal madde içermez. Yıkama işlemi bittikten sonra kurutma odasına alınıp asılır 2 veya 3 g&uu... Yazının Devamı..

 • Halı Yıkama Hizmetleri

  Bursa Kilim Halı Yıkama Profesyonel Halı & Koltuk, Perde , Yorgan Yıkama Fabrikası siz değerli müşterilerimize 2008 yılından itibaren Bursa'nın tüm bölgelerine geniş servis ve şube ağıyla hizmet vermektedir. Sizde kalite ve güvenle tanışmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. İletişim :  0224 249 55 77  İletişim 2 : 0534 245 17 24 &nbs... Yazının Devamı..