Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 19:00

Pazar: TATİL

Telefonlar

Firmamız Hakkında

Firmamız Hakkında

Halı yıkama sektöründe başarılı bir şekilde üst sıralardaki yerini koruyan Kilim Halı Yıkama olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Kendini yenileyen ve deneyimli personellerimiz, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla çalışmaktadırlar.

Yapmış olduğumuz kaliteli hizmet ve yenilikçi yaklaşımlarımızla sektörde öncü firma olmaya devam etmekteyiz. Geniş bir alana sahip olan yıkama fabrikamızda siz müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda her çeşit halı yıkama hizmeti verilmektedir.

Halıların cinsine, rengine, yapısına, dokumasına göre yıkama aşamalarının özelliklerinin belirlendiği yıkama fabrikamızdaki personellerimiz, yaptıkları iş ile ilgili gerekli bilgi, deneyim ve donanıma sahiptirler.

Fabrikamızdaki Yıkama Hizmetlerimiz

Her çeşit halı yıkama hizmetinin verildiği yıkama fabrikamızda, profesyonel olarak yıkama hizmetinin gerekli olduğu pek çok ürüne yıkama hizmeti sunmaktadır. Yorgan, battaniye, stor perde, halıfleks, yastık gibi ürünler için de yıkama hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Ücretsiz servisimiz aracılığı ile evinizden teslim alınan ürünleriniz yine kapınıza kadar teslim edilmektedir. Koltuk, yere sabit halıfleks gibi taşınmadan yıkanması gereken ürünler için yerinde yıkama hizmeti bulunan firmamızdaki tüm hizmetlerimiz teknolojik makinelerle yapılmaktadır.

Temizliğin ana unsuru olan sağlığınızı ön planda tutan halı yıkama firması Kilim Halı Yıkama olarak arındırma, yıkama ve leke çıkarmada kullandığımız temizleyicilerin, şampuanların ve