Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 19:00

Pazar: TATİL

Telefonlar

Hizmet / BURSA YÜN HALI YIKAMA

BURSA YÜN HALI YIKAMA

Yün halılar manevi değerleri kadar maddi değerleri de vardır, bunun için temizlik hizmetlerini yerine getirecek firmayı özenle seçmelisiniz.Evlerde kullanılan ve büyük değeri olan halılar yıkanma zamanı geldiğinde insanları en çok zorlayan temizlik işlemleri arasındadır. Ancak halı yıkama konusunda sunulan hizmetler ile insanlar bu zahmetten kurtulma imkânı buluyor. Bursa Kilim Halı Yıkama olarak yün halılarda oluşan lekelerin analizi yapılarak yıkanmasına özen ve itina göstermekteyiz. Kaliteli bir halıyı yıkamak için mutlaka makineli yıkama yapmak gerekiyor. 

Yün halı yıkama işlemi de titizlikle yıkanması gereken halılardan biridir. Deterjan seçiminden halıyı yıkayacak olan makinenin ayarına kadar mutlaka her detaya önem veriyoruz. Hiçbir halıyı yıpratmadan ve rengini soldurmadan temizleme işlemini yapıyoruz. Yün halılarda yıkandıktan sonra kurutulmasında önemlidir, eğer nemli bırakılır ve iyi kurutulmazlarsa kötü kokuların ev ortamına yayılmasına neden olur ve bu kokularda ev ortamındaki havanın sağlıksız olmasına neden olur.

Firmamız kaliteden ödün vermeden ve müşteri memnuniyeti endeksi ile çalışarak değer verdiğiniz yün halılarınızın yıkanmasına ve temiz bir şekilde kullanımınıza sunulmasına yardımcı olacaktır. Yün halılarınızı firmamıza verdiğiniz takdirde halılarım nasıl temizlenir ve zarar görür mü düşüncesini zihninizden atmış olacağız tek yapmanız gereken Kilim Halı Yıkama ekibine halılarınızı emanet etmeniz olacaktır.