Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 19:00

Pazar: TATİL

Telefonlar

Hizmet / BURSA YERİNDE HALI & KOLTUK YIKAMA

BURSA YERİNDE HALI & KOLTUK YIKAMA

Kilim Halı Yıkama Olarak; Evlerinizde veya işyerlerinizdeki duvardan duvara halıflexleriniz veya halılarınızı, yere sabitlenmiş ise yada kaldırılamayacak durum da ise, yerinde yıkayabilmekteyiz. 

Koltuklar toz, kir ve  lekeleri barındırır. Zamanla tozlar koltuk süngerlerine yerleşir.  Evde silme yöntemi ile koltuklarınızı temizlediğinizde, maalesef temizlik  sağlayamazsınız. Kirler tozlar koltuk içerisine siner. Firmanızın kullandığı vakumlu koltuk yıkama makinesi ise  koltuk yıkarken  hijyen sağlar, sağlıklı yaşamıza destek olur. Bu nedenle koltuklarınızı kendiniz  yıkamak yerine fabrikamızdan hizmet alarak temizliği evlerinize getirebilirsiniz.

Kullandığımız makine, koltukları temizlerken vakumla içerisine birikmiş toz ve mikropları çekerek tertemiz olmasını sağlar. Koltuklarınızda leke ve kirden eser kalmaz. Neredeyse ilk günkü temizliğine kavuşur.

Koltuk yıkama hizmeti almak için firmamızı arayarak hizmet talebi oluşturabilirsiniz, profesyonel ekibimizle koltuk yıkama  için müsait olduğunuz gün ve saati belirleyip aynı gün saatte hizmet vermek üzere personelimiz sizi ziyaret eder. Ekibimiz gerekli tüm makine ve ekipmanı yanında getirecektir. Müşterilerimizin en çok sorduğu soru : “koltuklarım ne kadar sürede kurur” koltuklarınız yıkandıktan sonra profesyonel makine ile vakumlandığından nemli olacaktır, kurması hava koşullarına göre değişmekte olup yaz aylarında çok kısa sürede kurumaktadır.

Sizin ve ailenizin daha hijyenik bir ortamda yaşayabilmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.