Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 19:00

Pazar: TATİL

Telefonlar

Hizmet / BURSA STEP HALI YIKAMA

BURSA STEP HALI YIKAMA

Evde temizlik halılarda başlar. Tam anlamıyla hijyenik bir ortam yaratılmak isteniyorsa, halı temizliğine dikkat etmek gerekiyor. Düzenli olarak süpürmenin yanı sıra, yıkama uygulamaları yaptırmak, hijyenik alanlar oluşturulmasına yardımcı olacaktır. Halı yıkama işlemleri oldukça zorlu ve uğraştırıcıdır. Söz konusu step halı yıkama olduğunda, bu çok daha zor bir hal alır. Dokuma stili diğer halı türlerine göre çok daha farklı olan step halılar, saf yünden imal edildikleri için özel bir yapıya sahiplerdir. Bu formunun bozulmaması için mutlaka profesyonel uygulamaların yapılması gerekir.

Oldukça sık bir şekilde dokunan ve saf yün kullanılan step halılar, taban olarak da diğer halılardan farklıdır. Astarlı tabanları temizliğinin daha zor olmasına neden olur. Yanlış bir uygulama yapıldığında ise bu kıymetli halılar özelliğini çok çabuk kaybedecektir. Evde yapılacak olan halı yıkama uygulaması sonucunda yünün rengi halının tamamına yayılır ve renkler birbirine karışacağı için oldukça kötü bir görünüm oluşur. Böyle bir manzarayla karşılaşmak isteyeceğiniz son şey olacağı için, evde yıkama işlemlerinden bir an önce vazgeçmelisiniz

Eğer sizde Step halılarınızın zarar görmeden temizlenmesini istiyorsanız Bursa Kilim Halı Yıkama hizmeti alabilir, halılarınızda %100 hijyen sağlamanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.