Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 19:00

Pazar: TATİL

Telefonlar

Haberler / Halı Yıkamanın Önemi

Halı Yıkamanın Önemi

23Şubat

2021

1044 / Kişi Okudu

Halı Yıkamanın Önemi

Yaşam alanlarınızda temizliği ve bakımı en önemli olan ürünlerden bir tanesi kesinlikle halılarınızdır. Gün içerisinde dışarıdan gelen kir direkt olarak bu ürünlere yapışıyor ve halı dipleri de kiri çok kolay barındırıyor. Sizler dışarıdan baktığınızda bunu elbette göremiyorsunuz ancak evde küçük bir çocuk varsa bunun ne kadar zararlı olabileceğini de tahin edersiniz. Özellikle emekleyen çocuklar için bu konuda daha dikkatli davranmanız gerekiyor çünkü en küçük canlıları bile barındıran halı dipleri, bu aşamada büyük bir sıkıntı yaratabiliyor. Halı temizliği bu anlamda büyük önem taşıyor ancak amatörce bir temizlik ne yazık ki fayda sağlamayacaktır ve bu yüzden daha profesyonel bir ekipten daha kusursuz bir hizmet almanızı tavsiye ediyoruz.

Bursa Kilim Halı Yıkama firması olarak bu konuda çok titiz davranıyor ve beklentilerinize de en iyi şekilde yanıt veriyoruz. Devasa makinelerimiz sayesinde insan gücüne çok fazla önem duymadan çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Halı temizliği gerçekten önemli ve eşiniz hamile ise ya da bulunduğunuz ortamda hamile bir kadın varsa çok daha büyük önem taşıyor. Zayıf bünyeler, halı diplerine yerleşmiş olan kir ve tozdan çok daha çabuk etkilenebiliyor ve bu da büyük bir zarar oluşturuyor. Düzenli olarak halılarınızı bize teslim edebilir ve sizler de temizliğini yaptırabilirsiniz. Belli periyotlarla temizlenecek olan halılar çok daha kusursuz bir şekilde karşınıza çıkacaktır ve emin olun görsel olarak da sizleri tatmin edecektir.

Halıların saçtığı tehlike saymakla bitmiyor ve her zaman söylediğimiz gibi düzenli bakım hizmeti alınmadığı takdirde yaşam alanlarınız da büyük risk taşıyor. Bursa Kilim Halı Yıkama firması olarak bu konuda fazlasıyla hassas davranıyor ve sizlerin sağlığını da önemsiyoruz.

DİĞER HABERLER

Halı Yıkamanın Önemi

Halı Yıkamanın Önemi 23/Şubat/2021

Mudanya Halı ve Koltuk Yıkama

Mudanya Halı ve Koltuk Yıkama 26/Temmuz/2018

Nilüfer Halı ve Koltuk Yıkama

Nilüfer Halı ve Koltuk Yıkama 26/Temmuz/2018

Osmangazi Halı ve Koltuk Yıkama

Osmangazi Halı ve Koltuk Yıkama 26/Temmuz/2018

Halılarınızın temizlik ve hijyeni neden

Halılarınızın temizlik ve hijyeni neden 08/Ekim/2016


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon:
  • Gsm:
  • Fax:
  • Email: info@bursakilimhaliyikama.com