Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 19:00

Pazar: TATİL

Telefonlar

Haberler / Mudanya Halı ve Koltuk Yıkama

Mudanya Halı ve Koltuk Yıkama

26Temmuz

2018

2131 / Kişi Okudu

Mudanya Halı ve Koltuk Yıkama

MUDANYA YERİNDE HALI KOLTUK YIKAMA

Yaşam alanlarının tamamında kullanılan koltukların zamanla kirlenerek döşemelik kumaşlarına işleyen toz ve kir nedeniyle kötü bir görünüm kazanması, koltukların derinlemesine ve etkili bir biçimde temizlenmesini zorunluluk haline dönüştürür. Sürekli temas edilen ve bu nedenle de kirlenen koltuk kumaşları zamanla bakteri, mantar ve virüs gibi hastalık habercisi mikroorganizmaların da yaşam alanı haline dönüşür. Mikrop yuvası koltuklar nedeniyle sağlıksız bir çevrede yaşanmaması için koltukların düzenli olarak temizlenmesi gerekse de, koltuk yıkamanın zahmetli ve doğru yapılmadığında koltuk yüzeyine zarar verebilen bir iş olması bu konuda profesyonel yardım alınmasına neden olur. Mudanya yerinde koltuk yıkama hizmetleriyle her türlü ihtiyaca profesyonel çözümler sunan firmamız, uzman temizlik ekipleriyle ev ve işyerlerinizdeki koltuklarınızı göz açıp kapayınca kadar kısa bir süre içinde temizlemektedir.

Yerinde koltuk yıkama hizmetlerimizin tamamında yüksek kalitede özel temizlik ürünleri kullandığımızda, narin döşemelik kumaşlı koltukların dahi hiçbir zarar görmeden derinlemesine temizlenmesini sağlamaktayız. Koltukların marketlerde satılan temizlik ürünleri ve basit bezlerle temizlenmesi mümkün olmadığı gibi, koltuk kumaşının bu tür yanlış uygulamalardan zarar görmesi de mümkündür. Bezle yapılan bireysel temizlik denemeleri koltuğun döşemelik kumaşındaki toz ve kirin daha da derinlere işlemesine ve sonraki temizlik işlemlerinde koltuğun temizlenmesini daha da zorlu bir uğraş haline getirebilmektedir. Sanayi tipi yüksek devirli makinelerle yürüttüğümüz Mudanya koltuk yıkama hizmetlerimiz, koltukların döşemelik kumaşlarının derinliklerinde toz, akar, kir ve lekelerin dahi temizlenmesini sağlamaktadır.

Firmamızın sunduğu memnuniyet garantili yerinde halı yıkama hizmetleri, koltuk temizliği konusunda deneyim sahibi ve uygulamada kullanılan teknik ekipman konusunda bilgili uzmanlar tarafından yürütülmektedir. Farklı koltuk tiplerine farklı temizlik ürünleri, leke çıkarıcılar ve ekipmanlar kullanarak müdahale eden ekiplerimiz, koltuk kumaşının deforme olmadan ve renkleri solmadan temizlenmesini sağlar. Firmamızın sunduğu yerinde koltuk yıkama hizmetleri sayesinde çok kısa bir süre zarfında koltuklarınızın ilk günkü şıklığına kavuşmasını sağlayabilir, zahmete girmeden firmamızın uzmanlığından faydalanmanın keyfini sürebilirsiniz. Firmamız bireysel ve kurumsal müşterilerine aynı profesyonellikle hizmet sunmakta, tüm müşterilerinin bütçe dostu makul fiyatlarından yararlanmasını sağlamaktadır.

Ayrıca Mudanya halı yıkama, yorgan battaniye ve stor perde yıkama hizmeti de vermekteyiz.

DİĞER HABERLER

Halı Yıkamanın Önemi

Halı Yıkamanın Önemi 23/Şubat/2021

Mudanya Halı ve Koltuk Yıkama

Mudanya Halı ve Koltuk Yıkama 26/Temmuz/2018

Nilüfer Halı ve Koltuk Yıkama

Nilüfer Halı ve Koltuk Yıkama 26/Temmuz/2018

Osmangazi Halı ve Koltuk Yıkama

Osmangazi Halı ve Koltuk Yıkama 26/Temmuz/2018

Halılarınızın temizlik ve hijyeni neden

Halılarınızın temizlik ve hijyeni neden 08/Ekim/2016


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  • Telefon:
  • Gsm:
  • Fax:
  • Email: info@bursakilimhaliyikama.com